Helsinki

Hermannin rantatie 12 B, 6. kerros
00580 Helsinki
info@biisoni.fi

TALOUSHALLINTO
Puh. 010 386 9324
talous@biisoni.fi

Sampo Väätämöinen

Myyntipäällikkö Business & Technology

sampo.vaatamoinen@biisoni.fi
045 1388 852

Sampo Väätämöinen

Myyntipäällikkö Business & Technology

Terhi Paarnio

Myyntipäällikkö, Business & Technology

terhi.paarnio@biisoni.fi
040 649 1401

Terhi Paarnio

Myyntipäällikkö, Business & Technology

Marcus Westermark

Myyntipäällikkö, Business & Technology

marcus.westermark@biisoni.fi
050 308 1021

Marcus Westermark

Myyntipäällikkö, Business & Technology

Taru Vähäkangas

Myyntipäällikkö Business & Technology

taru.vahakangas@biisoni.fi
040 0857 013

Taru Vähäkangas

Myyntipäällikkö Business & Technology

Pinja Haapanen

Henkilöstöassistentti

pinja.haapanen@biisoni.fi
050 5943723

Pinja Haapanen

Henkilöstöassistentti

Anna-Maria Silfverberg

Rekrytointikonsultti

anna-maria.silfverberg@biisoni.fi
050 5664 262

Anna-Maria Silfverberg

Rekrytointikonsultti

Olli Tossavainen

Rekrytointikonsultti

olli.tossavainen@biisoni.fi
0503132017

Olli Tossavainen

Rekrytointikonsultti

Hannamari Ukkonen

Henkilöstöassistentti

hannamari.ukkonen@biisoni.fi
040 8478146

Hannamari Ukkonen

Henkilöstöassistentti

Laura Bergman

Senior Rekrytointikonsultti

laura.bergman@biisoni.fi
050 572 4446

Laura Bergman

Senior Rekrytointikonsultti

Kiia Bergman

Henkilöstöassistentti

kiia.bergman@biisoni.fi
050 353 3201

Kiia Bergman

Henkilöstöassistentti

Topi Karjalainen

Rekrytointikonsultti

topi.karjalainen@biisoni.fi
040 737 9801

Topi Karjalainen

Rekrytointikonsultti

Sami Lahdensuu

Myyntipäällikkö

sami.lahdensuu@biisoni.fi
050 3712 643

Sami Lahdensuu

Myyntipäällikkö

Precilia Tekasala

Henkilöstökonsultti

precilia.tekasala@biisoni.fi
045 6955 647

Precilia Tekasala

Henkilöstökonsultti

Annika Myllykoski

Henkilöstökonsultti

annika.myllykoski@biisoni.fi
044 0334891

Annika Myllykoski

Henkilöstökonsultti

Johannes Nikkanen

Rekrytointijohtaja

johannes.nikkanen@biisoni.fi
040 5173 022

Johannes Nikkanen

Rekrytointijohtaja

Jasmine Nikkari

Myyntipäällikkö Business & Technology (vanhempainvapaalla)

jasmine.nikkari@biisoni.fi
050 4677 155

Jasmine Nikkari

Myyntipäällikkö Business & Technology (vanhempainvapaalla)

Satu Karjalainen

Palkka- ja HR-asiantuntija

satu.karjalainen@biisoni.fi
010 386 9324

Satu Karjalainen

Palkka- ja HR-asiantuntija

Jussi Raespuro

Talouspäällikkö (laskutus)

jussi.raespuro@biisoni.fi
010 386 9324

Jussi Raespuro

Talouspäällikkö (laskutus)

Teemu Vainio

Talousjohtaja

teemu.vainio@biisoni.fi
050 5643 845

Teemu Vainio

Talousjohtaja

Jukka Illi

Toimitusjohtaja

jukka.illi@biisoni.fi
040 8222 277

Jukka Illi

Toimitusjohtaja

Tampere

Tampereen toimipiste
Hämeenkatu 18 A7
33200 Tampere
info@biisoni.fi

Juha Orrenmaa

Liiketoimintajohtaja Teollisuus

juha.orrenmaa@biisoni.fi
040 5294 644

Juha Orrenmaa

Liiketoimintajohtaja Teollisuus

Eerika Pukkinen

Rekrytointikonsultti

eerika.pukkinen@biisoni.fi
050 5919 303

Eerika Pukkinen

Rekrytointikonsultti

Jyväskylä

Jyväskylän toimipiste
Lutakonaukio 1
40100 Jyväskylä
info@biisoni.fi

Juha Orrenmaa

Liiketoimintajohtaja Teollisuus

juha.orrenmaa@biisoni.fi
+358 40 529 4644

Juha Orrenmaa

Liiketoimintajohtaja Teollisuus

Eerika Pukkinen

Rekrytointikonsultti

eerika.pukkinen@biisoni.fi
050 5919 303

Eerika Pukkinen

Rekrytointikonsultti

Johannes Nikkanen

Rekrytointijohtaja

johannes.nikkanen@biisoni.fi
040 5173 022

Johannes Nikkanen

Rekrytointijohtaja

Etelä-Pohjanmaa

Seinäjoen toimipiste
Keskuskatu 10 C 18
60100 Seinäjoki
info@biisoni.fi

Mervi Lammi

Rekrytointikonsultti

mervi.lammi@biisoni.fi
050 4630478

Mervi Lammi

Rekrytointikonsultti

Jani Vainio

Yhteyspäällikkö

jani.vainio@biisoni.fi
050 357 9816

Jani Vainio

Yhteyspäällikkö

Juha Orrenmaa

Liiketoimintajohtaja Teollisuus

juha.orrenmaa@biisoni.fi
040 5294 644

Juha Orrenmaa

Liiketoimintajohtaja Teollisuus

Heidi Viita

Henkilöstöasiantuntija

heidi.viita@biisoni.fi
050 321 7357

Heidi Viita

Henkilöstöasiantuntija

Brita Hakoneva

Henkilöstökonsultti (vanhempainvapaalla)

Brita Hakoneva

Henkilöstökonsultti (vanhempainvapaalla)

Matleena Murto

Aluejohtaja Pohjanmaa

matleena.murto@biisoni.fi
050 3062 477

Matleena Murto

Aluejohtaja Pohjanmaa

Oulu

Oulun toimipiste
Isokatu 26 A 6
90100 Oulu
info@biisoni.fi

Tiina Tanhua

Henkilöstöassistentti

tiina.tanhua@biisoni.fi
+358 50 3467464

Tiina Tanhua

Henkilöstöassistentti

Jaakko Kilponen

Henkilöstöassistentti

jaakko.kilponen@biisoni.fi
050 3448 830

Jaakko Kilponen

Henkilöstöassistentti

Minna Ollikainen

Aluepäällikkö

minna.ollikainen@biisoni.fi
045 800 3194

Minna Ollikainen

Aluepäällikkö

Juha Orrenmaa

Liiketoimintajohtaja Teollisuus

juha.orrenmaa@biisoni.fi
040 5294 644

Juha Orrenmaa

Liiketoimintajohtaja Teollisuus

Ota yhteyttä

  • Tietosi

  • Työpaikan tiedot (ei pakollinen)

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.