Helsinki

Hermannin rantatie 12 B, 6. kerros
00580 Helsinki
info@biisoni.fi

Riikka Öörni

Henkilöstökoordinaattori

riikka.oorni@biisoni.fi
040 507 7916

Riikka Öörni

Henkilöstökoordinaattori

Jenna Vesanen

Henkilöstökonsultti

jenna.vesanen@biisoni.fi
050 473 3077

Jenna Vesanen

Henkilöstökonsultti

Mervi Hakala-Rafols

Myyntipäällikkö, Business & Technology

mervi.hakala-rafols@biisoni.fi
040 019 2553

Mervi Hakala-Rafols

Myyntipäällikkö, Business & Technology

Sampo Väätämöinen

Myyntipäällikkö, Business & Technology

sampo.vaatamoinen@biisoni.fi
045 138 8852

Sampo Väätämöinen

Myyntipäällikkö, Business & Technology

Terhi Paarnio

Myyntipäällikkö, Business & Technology

terhi.paarnio@biisoni.fi
040 649 1401

Terhi Paarnio

Myyntipäällikkö, Business & Technology

Marcus Westermark

Liiketoimintajohtaja, Business & Technology

marcus.westermark@biisoni.fi
050 308 1021

Marcus Westermark

Liiketoimintajohtaja, Business & Technology

Pinja Haapanen

Henkilöstökonsultti

pinja.haapanen@biisoni.fi
050 594 3723

Pinja Haapanen

Henkilöstökonsultti

Anna-Maria Silfverberg

Rekrytointikonsultti

anna-maria.silfverberg@biisoni.fi
050 566 4262

Anna-Maria Silfverberg

Rekrytointikonsultti

Olli Tossavainen

Rekrytointikonsultti

olli.tossavainen@biisoni.fi
050 313 2017

Olli Tossavainen

Rekrytointikonsultti

Hannamari Ukkonen

Henkilöstökonsultti

hannamari.ukkonen@biisoni.fi
040 847 8146

Hannamari Ukkonen

Henkilöstökonsultti

Laura Bergman

Senior Rekrytointikonsultti

laura.bergman@biisoni.fi
050 572 4446

Laura Bergman

Senior Rekrytointikonsultti

Kiia Bergman

HR-koordinaattori

kiia.bergman@biisoni.fi
050 353 3201

Kiia Bergman

HR-koordinaattori

Precilia Tekasala

Henkilöstökonsultti (vanhempainvapaalla)

Precilia Tekasala

Henkilöstökonsultti (vanhempainvapaalla)

Johannes Nikkanen

Rekrytointijohtaja

johannes.nikkanen@biisoni.fi
040 517 3022

Johannes Nikkanen

Rekrytointijohtaja

Jasmine Nikkari

Myyntipäällikkö, Business & Technology (vanhempainvapaalla)

jasmine.nikkari@biisoni.fi

Jasmine Nikkari

Myyntipäällikkö, Business & Technology (vanhempainvapaalla)

Jukka Illi

Toimitusjohtaja

jukka.illi@biisoni.fi
040 822 2277

Jukka Illi

Toimitusjohtaja

Tampere

Tampereen toimipiste
Hatanpään valtatie 30,
33100 Tampere
info@biisoni.fi

Pauliina Siimelä

Myyntipäällikkö

pauliina.siimela@biisoni.fi
050 475 5013

Pauliina Siimelä

Myyntipäällikkö

Juha Orrenmaa

Liiketoimintajohtaja Teollisuus

juha.orrenmaa@biisoni.fi
040 5294 644

Juha Orrenmaa

Liiketoimintajohtaja Teollisuus

Eerika Pukkinen

Aluepäällikkö

eerika.pukkinen@biisoni.fi
050 5919 303

Eerika Pukkinen

Aluepäällikkö

Jyväskylä

Jyväskylän toimipiste
Kauppakatu 28 B 8
40100 Jyväskylä
info@biisoni.fi

Emma Myllylahti

HR-koordinaattori

emma.myllylahti@biisoni.fi
050 473 4044

Emma Myllylahti

HR-koordinaattori

Jani Oinonen

Myyntipäällikkö

jani.oinonen@biisoni.fi
050 492 5281

Jani Oinonen

Myyntipäällikkö

Marcus Rautiainen

Myyntipäällikkö

marcus.rautiainen@biisoni.fi
046 921 5664

Marcus Rautiainen

Myyntipäällikkö

Juha Orrenmaa

Liiketoimintajohtaja Teollisuus

juha.orrenmaa@biisoni.fi
+358 40 529 4644

Juha Orrenmaa

Liiketoimintajohtaja Teollisuus

Eerika Pukkinen

Aluepäällikkö

eerika.pukkinen@biisoni.fi
050 5919 303

Eerika Pukkinen

Aluepäällikkö

Johannes Nikkanen

Rekrytointijohtaja

johannes.nikkanen@biisoni.fi
040 517 3022

Johannes Nikkanen

Rekrytointijohtaja

Seinäjoki

Seinäjoen toimipiste
Keskuskatu 10 C 18
60100 Seinäjoki
info@biisoni.fi

Daniel Louvo

Rekrytointikonsultti

daniel.louvo@biisoni.fi
050 465 8968

Daniel Louvo

Rekrytointikonsultti

Johanna Tuomola

Rekrytointikonsultti

johanna.tuomola@biisoni.fi
050 595 2065

Johanna Tuomola

Rekrytointikonsultti

Mervi Lammi

Rekrytointikonsultti

mervi.lammi@biisoni.fi
050 4630478

Mervi Lammi

Rekrytointikonsultti

Juha Orrenmaa

Liiketoimintajohtaja Teollisuus

juha.orrenmaa@biisoni.fi
040 5294 644

Juha Orrenmaa

Liiketoimintajohtaja Teollisuus

Matleena Murto

Aluejohtaja, Pohjanmaa

matleena.murto@biisoni.fi
050 306 2477

Matleena Murto

Aluejohtaja, Pohjanmaa

Vaasa

Vaasan toimipiste
Sepänkyläntie 4,
65100 Vaasa
info@biisoni.fi

Daniel Louvo

Rekrytointikonsultti

daniel.louvo@biisoni.fi
050 465 8968

Daniel Louvo

Rekrytointikonsultti

Matleena Murto

Aluejohtaja, Pohjanmaa

matleena.murto@biisoni.fi
050 3062 477

Matleena Murto

Aluejohtaja, Pohjanmaa

Ylivieska

info@biisoni.fi

Annika Myllykoski

Yhteyspäällikkö

annika.myllykoski@biisoni.fi
044 033 4891

Annika Myllykoski

Yhteyspäällikkö

Oulu

Oulun toimipiste
Isokatu 26 A 6
90100 Oulu
info@biisoni.fi

Susanna Cser

Henkilöstöassistentti

susanna.cser@biisoni.fi
050 346 7464

Susanna Cser

Henkilöstöassistentti

Jaakko Kilponen

Henkilöstökonsultti

jaakko.kilponen@biisoni.fi
050 344 8830

Jaakko Kilponen

Henkilöstökonsultti

Minna Ollikainen

Aluepäällikkö

minna.ollikainen@biisoni.fi
045 800 3194

Minna Ollikainen

Aluepäällikkö

Juha Orrenmaa

Liiketoimintajohtaja Teollisuus

juha.orrenmaa@biisoni.fi
040 5294 644

Juha Orrenmaa

Liiketoimintajohtaja Teollisuus

Taloushallinto

Hermannin rantatie 12 B, 6. krs
00580 Helsinki
Puh. 0103869324
talous@biisoni.fi

Heidi Viita

Henkilöstöasiantuntija

heidi.viita@biisoni.fi
050 321 7357

Heidi Viita

Henkilöstöasiantuntija

Satu Karjalainen

Palkka- ja HR-asiantuntija

satu.karjalainen@biisoni.fi
010 386 9324

Satu Karjalainen

Palkka- ja HR-asiantuntija

Jussi Raespuro

Kirjanpitojohtaja

jussi.raespuro@biisoni.fi
010 386 9324

Jussi Raespuro

Kirjanpitojohtaja

Teemu Vainio

Talousjohtaja

teemu.vainio@biisoni.fi
050 564 3845

Teemu Vainio

Talousjohtaja

Ota yhteyttä

  • Tietosi

  • Työpaikan tiedot (ei pakollinen)

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.