Helsinki

Hermannin rantatie 12 B, 6. kerros
00580 Helsinki
info@biisoni.fi

Marcus Westermark

Liiketoimintajohtaja, Business & Technology

marcus.westermark@biisoni.fi
050 308 1021 LinkedIn

Jere Wahlman

Senior Myyntipäällikko, Business & Technology

jere.wahlman@biisoni.fi
040 757 3216 LinkedIn

Jasmine Nikkari

Senior Myyntipäällikko, Business & Technology

jasmine.nikkari@biisoni.fi
050 467 7155 LinkedIn

Sampo Väätämöinen

Myyntipäällikkö, Business & Technology

sampo.vaatamoinen@biisoni.fi
045 138 8852 LinkedIn

Terhi Paarnio

Myyntipäällikkö, Business & Technology

terhi.paarnio@biisoni.fi
040 649 1401 LinkedIn

Mervi Hakala-Rafols

Myyntipäällikkö, Business & Technology

mervi.hakala-rafols@biisoni.fi
040 019 2553 LinkedIn

Jukka Illi

Toimitusjohtaja

jukka.illi@biisoni.fi
040 822 2277 LinkedIn

Erika Svenns

Markkinointi

erika.svenns@biisoni.fi
050 355 1995 LinkedIn

Laura Bergman

Rekrytointipäällikkö

laura.bergman@biisoni.fi
050 572 4446 LinkedIn

Johannes Nikkanen

Rekrytointijohtaja

johannes.nikkanen@biisoni.fi
040 517 3022 LinkedIn

Kiia Bergman

HR-koordinaattori

kiia.bergman@biisoni.fi
050 353 3201 LinkedIn

Henriina Nykänen

Rekrytointikonsultti

henriina.nykanen@biisoni.fi
050 464 6875 LinkedIn

Anni Siintola

Rekrytointikonsultti

anni.siintola@biisoni.fi
050 476 8137 LinkedIn

Sanna Uurinmäki

Rekrytointikonsultti

sanna.uurinmaki@biisoni.fi
050 563 5380 LinkedIn

Riikka Öörni

Rekrytointikonsultti

riikka.oorni@biisoni.fi
040 507 7916 LinkedIn

Jenna Vesanen

Henkilöstökonsultti

jenna.vesanen@biisoni.fi
050 473 3077 LinkedIn

Pinja Haapanen

Henkilöstökonsultti

pinja.haapanen@biisoni.fi
050 594 3723 LinkedIn

Elissa Jokela

Hallinnon assistentti

elissa.jokela@biisoni.fi
050 590 5861

Enni Huhtaniemi

HR-koordinaattori

enni.huhtaniemi@biisoni.fi
050 566 4262 LinkedIn

Patrik Karinti

Henkilöstöassistentti

patrik.karinti@biisoni.fi
050 475 9371 LinkedIn

Milja Valentine

Henkilöstöassistentti

milja.valentine@biisoni.fi
050 476 6251 LinkedIn

Inka Wappula

Henkilöstöassistentti

inka.wappula@biisoni.fi
050 439 3995 LinkedIn

Precilia Tekasala

Henkilöstökonsultti (vanhempainvapaalla)

LinkedIn

Tampere

Tampereen toimipiste
Hatanpään valtatie 30,
33100 Tampere
info@biisoni.fi

Juha Orrenmaa

Liiketoimintajohtaja Teollisuus

juha.orrenmaa@biisoni.fi
040 529 4644 LinkedIn

Eerika Pukkinen

Aluepäällikkö

eerika.pukkinen@biisoni.fi
050 591 9303 LinkedIn

Pauliina Siimelä

Myyntipäällikkö, Business & Technology

pauliina.siimela@biisoni.fi
050 475 5013 LinkedIn

Hannamari Ukkonen

Henkilöstökonsultti

hannamari.ukkonen@biisoni.fi
040 847 8146 LinkedIn

Iida Tynkky

HR-koordinaattori

iida.tynkky@biisoni.fi
050 463 8508 LinkedIn

Jyväskylä

Jyväskylän toimipiste
Kauppakatu 28 B 8
40100 Jyväskylä
info@biisoni.fi

Juha Orrenmaa

Liiketoimintajohtaja Teollisuus

juha.orrenmaa@biisoni.fi
040 529 4644 LinkedIn

Johannes Nikkanen

Rekrytointijohtaja

johannes.nikkanen@biisoni.fi
040 517 3022 LinkedIn

Eerika Pukkinen

Aluepäällikkö

eerika.pukkinen@biisoni.fi
050 591 9303 LinkedIn

Jani Oinonen

Yhteyspäällikkö

jani.oinonen@biisoni.fi
050 492 5281 LinkedIn

Hannamari Ukkonen

Henkilöstökonsultti

hannamari.ukkonen@biisoni.fi
040 847 8146 LinkedIn

Emma Myllylahti

Henkilöstökonsultti

emma.myllylahti@biisoni.fi
050 473 4044 LinkedIn

Anniina Perä

HR-koordinaattori

anniina.pera@biisoni.fi
050 473 8448 LinkedIn

Seinäjoki

Seinäjoen toimipiste
Keskuskatu 10 C 18
60100 Seinäjoki
info@biisoni.fi

Juha Orrenmaa

Liiketoimintajohtaja Teollisuus

juha.orrenmaa@biisoni.fi
040 529 4644 LinkedIn

Matleena Murto

Aluejohtaja, Pohjanmaa

matleena.murto@biisoni.fi
050 306 2477 LinkedIn

Daniel Louvo

Rekrytointikonsultti

daniel.louvo@biisoni.fi
050 465 8968 LinkedIn

Johanna Tuomola

Rekrytointikonsultti

johanna.tuomola@biisoni.fi
050 595 2065 LinkedIn

Mervi Lammi

Yhteyspäällikkö

mervi.lammi@biisoni.fi
050 463 0478 LinkedIn

Milja Ansio

Henkilöstöassistentti

milja.ansio@biisoni.fi
050 357 9816

Vaasa

Vaasan toimipiste
Ratakatu 13,
65100 Vaasa
info@biisoni.fi

Matleena Murto

Aluejohtaja, Pohjanmaa

matleena.murto@biisoni.fi
050 306 2477 LinkedIn

Daniel Louvo

Rekrytointikonsultti

daniel.louvo@biisoni.fi
050 465 8968 LinkedIn

Ylivieska

Ylivieskan toimipiste
Asemakatu 4, huoneisto 6m
84100 Ylivieska
info@biisoni.fi

Matleena Murto

Aluejohtaja, Pohjanmaa

matleena.murto@biisoni.fi
050 306 2477 LinkedIn

Annika Myllykoski

Yhteyspäällikkö

annika.myllykoski@biisoni.fi
044 033 4891 LinkedIn

Oulu

Oulun toimipiste
Isokatu 26 A 6
90100 Oulu
info@biisoni.fi

Juha Orrenmaa

Liiketoimintajohtaja Teollisuus

juha.orrenmaa@biisoni.fi
040 529 4644 LinkedIn

Minna Ollikainen

Aluepäällikkö

minna.ollikainen@biisoni.fi
045 800 3194

Jaakko Kilponen

Henkilöstökonsultti

jaakko.kilponen@biisoni.fi
050 344 8830

Susanna Cser

Henkilöstöassistentti

susanna.cser@biisoni.fi
050 346 7464

Taloushallinto

Hermannin rantatie 12 B, 6. krs
00580 Helsinki
Puh. 0103869324
talous@biisoni.fi

Teemu Vainio

Talousjohtaja

teemu.vainio@biisoni.fi
050 564 3845 LinkedIn

Jussi Raespuro

Kirjanpitojohtaja

jussi.raespuro@biisoni.fi
010 386 9324 LinkedIn

Satu Karjalainen

Palkka- ja HR-asiantuntija

satu.karjalainen@biisoni.fi
010 386 9324 LinkedIn

Heidi Viita

Henkilöstöasiantuntija

heidi.viita@biisoni.fi
050 321 7357 LinkedIn

Alba Zeqiri-Sllamniku

Taloushallinnon assistentti

alba.zeqiri-sllamniku@biisoni.fi
050 523 8203

Ota yhteyttä

  • Tietosi

  • Työpaikan tiedot (ei pakollinen)

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.